Спростіть собі життя, поновіть дані в Реєстрі територіальної громади


Реєстр територіальної громади (РТГ) — це база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Якщо простіше, це інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території. РТГ наповнюється щоденно. Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, Центр надання адміністративних послуг вносить зміни та оновлює дані в Реєстрі.

Переваги внесення інформації до РТГ:
Часто для отримання тієї чи іншої послуги, потрібно отримати паперовий документ про підтвердження місця реєстрації за певною адресою. Мешканці, актуальні дані яких є внесені в РТГ, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок, отримати через застосунок «ДІЯ» витяг місця реєстрації з актуальними даними, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги. За умови ефективного налагодження обміном інформації в РТГ вдасться скоротити час подачі документів, зменшити їх кількість та кількість процедурних дій, підвищити якість надання адміністративних послуг.

Чому рекомендуємо звернутись до ЦНАП:
Є чималий відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але в РТГ громадянами не поновлено: наприклад, змінилось прізвище у зв’язку з одруженням, змінено паспорт громадянина України. Спеціалістами  ЦНАП Білгород-Дністровської міської ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у м. Білгороді-Дністровському.

Для перевірки існуючих електронних даних, за адресою вашого місця реєстрації, мешканцям м. Білгорода-Дністровського рекомендуємо звернутися до ЦНАП з метою уточнення:
–чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до РТГ;
–чи правильно занесені до РТГ персональні дані мешканців;
–внести в базу даних неповнолітніх.
Тільки після повної актуалізації даних в електронному РТГ жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації.

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

- паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);
- ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);
- свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
- правовстановлюючі документи на житло;
- будинкова книга (за наявності для приватного сектору);
- свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища)

Просимо звертатися за адресою: вул. Михайлівська, 56,  м. Білгород-Дністровський
Додаткова інформація за телефоном 0800 200 558, (04849) 6-03-06