Опис послуги

Код
25-317
Назва
Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів
Строк надання
30 календарних днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Письмова заява власника, до якої додаються:

2. Свідоцтво про реєстрацію технологічного транспортного засобу;

3. Акт технічного огляду технологічного транспортного засобу або акт на списання основних засобів, заява - для фізичних осіб;

4. Акт ліквідації основних засобів.

У разі втрати свідоцтва про реєстрацію на технологічні транспортні засоби, які непридатні до подальшого використання та вибраковуються (списуються), власник подає до територіального органу Держпраці посвідчені в установленому порядку документи, що підтверджують факт їх втрати.

Зняття з обліку технологічного транспортного засобу, що належить кільком юридичним або фізичним особам на праві спільної власності, здійснюється лише за умови наявності їх спільного рішення.

Технологічні транспортні засоби, що вивозяться за межі України, знімаються з обліку у порядку, передбаченому пунктами 32 і 34 цього Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів.

Зняття з обліку технологічного транспортного засобу, який перебуває у податковій заставі, під арештом, заставі або є предметом іншого обтяження, здійснюється виключно за умови надання письмової згоди всіх виявлених обтяжувачів.

Документи, які подані для зняття технологічного транспортного засобу з обліку, зберігаються територіальним органом Держпраці протягом п’яти років, а журнал реєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів - протягом 25 років з часу здійснення у ньому останнього запису.