Опис послуги

Код
05-113
Назва
Внесення змін до будівельного паспорту забудови земельної ділянки
Строк надання
10 робочих днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Заява на внесення змін до будівельного паспорта, зі згодою на опрацювання персональних даних

2. Копiя паспорта громадянина

3.Копiя нотарiально завiреного доручення особi на право представляти iнтереси зацiкавленої особи щодо отримання будiвельного паспорта (при необхiдностi)

4.Примірник будівельного паспорта замовника, якщо такий паспорт надавався до 01 вересня 2020 року

5. Схема намірів забудови земельної ділянки (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади та плани поверхів нових об’єктів із зазначенням габаритних розмірів тощо), наведена у додатку 2 до «Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки» затвердженому Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011р. №103( із змінами)

6. Згода співвласника (співвласників) земельної ділянки на забудову (у разі здійснення нового будівництва об’єкта) (за умови перебування у спільній власності)

7. Згода співвласника (співвласників) об’єкта нерухомого майна, розташованого на земельній ділянці (у разі здійснення реконструкції, капітального ремонту) (за умови перебування у спільній власності)

8. Інформація про наявність у межах земельної ділянки режимоутворюючих об’єктів культурної спадщини та обмеження у використанні земельної ділянки у разі здійснення нового будівництва об’єкта (за наявності)

9. Копiя документа, що посвідчує особу заявника та ідентифікаційного коду

Копії документів, що подаються для отримання будівельного паспорта, засвідчуються замовником (його представником).

Бланки заяв