19.08.2025
Тренінг «Ефективна комунікація з ветеранами»
Тренінг «Ефективна комунікація з ветеранами» у Білгороді-Дністровському
14-15 серпня 2025 року адміністратори ЦНАП Олена Туровська та Вікторія Олійник взяли участь у дводенному семінарі-тренінгу «Ефективна комунікація з ветеранами», проведеному Громадською організацією «Національна рада з охорони здоров’я та безпеки» у рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
Учасники тренінгу отримали необхідні знання, навички та вміння для ефективної підтримки та комунікації з ветеранами. Професійне ведення діалогу, щира увага та вміння слухати допомагають ветерану відчути довіру, підтримку та безпеку, сприяє інтеграції наших воїнів у цивільне життя.
Інші новини
22.06.2026Рахункова палата проводить опитування громадян щодо найбільш актуальних пробдем їхніх територіальних громад
18.06.2026Більше маршрутів – краща підготовка: у сервісному центрі МВС Білгород-Дністровського оновлено маршрути для практичних іспитів
29.05.2026Скористайтися сервісом "Мобільний адміністратор"
21.05.2026Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки – #ШахрайГудбай

