07.04.2025
Акція до Всесвітнього дня здоров'я "Збережи своє здоров'я"
07.04.2025 року в ЦНАП за участю студентів ОКУ "Білгород-Дністровський медичний фаховий коледж" проводиться акція до Всесвітнього дня здоров'я "Збережи своє здоров'я".
Мета акції: привернути увагу людей до свого здоров'я.
Під час акції студенти - випускники коледжу вимірюватимуть вміст цукру в крові (глюкометром), артеріальний тиск, моніторюватимуть сатураційні показники у відвідувачів Центру (за бажанням).
Акція триватиме з 10:00 до 12:00.
Інші новини
22.06.2026Рахункова палата проводить опитування громадян щодо найбільш актуальних пробдем їхніх територіальних громад
18.06.2026Більше маршрутів – краща підготовка: у сервісному центрі МВС Білгород-Дністровського оновлено маршрути для практичних іспитів
29.05.2026Скористайтися сервісом "Мобільний адміністратор"
21.05.2026Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки – #ШахрайГудбай

