30.08.2019
В м. Білгороді-Дністровському пройшов семінар "Методика та порядок проведення гендерного бюджетного аналізу" для посадових осіб органів місцевого самоврядування
30.08.2019 року посадові особи місцевого самоврядування прийняли участь у семінарі "Методика та порядок проведення гендерного бюджетного аналізу", організованого Центром розвитку місцевого самоврядування.
Олеся Голинська, радник з питань місцевих фінансів Одеського ВВ ЦРМС, ознайомила з методикою і порядком проведення гендерного бюджетного аналізу бюджетних програм, з можливостями використання результатів гендерного бюджетного аналізу для планування та прогнозування бюджетів громад.
Інші новини
22.06.2026Рахункова палата проводить опитування громадян щодо найбільш актуальних пробдем їхніх територіальних громад
18.06.2026Більше маршрутів – краща підготовка: у сервісному центрі МВС Білгород-Дністровського оновлено маршрути для практичних іспитів
29.05.2026Скористайтися сервісом "Мобільний адміністратор"
21.05.2026Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки – #ШахрайГудбай
