Для людей з порушеннями зоруЛюдям з порушеннями зору
Герб м. Білгород-Дністровський

ЦНАП

м. Білгород-Дністровський

Facebook
Повернутися назад
На веб-платформі е-Ветеран створено Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей
З метою уніфікації освітніх послуг для ветеранів війни та членів їхніх сімей на веб-платформі е-Ветеран створено Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей.
За посиланням https://eveteran.gov.ua/benefits можна знайти усі відповіді на нагальні питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування, які реалізуються в межах бюджетних програм Мінветеранів, Міносвіти, Мінекономіки, Державного центру зайнятості.
Одним із вже діючих цифрових інструментів є створений фахівцями Міністерства у справах ветеранів України на базі Єдиного державного реєстру ветеранів війни портал “Е-Ветеран” – для інформування та надання кваліфікованих послуг українським ветеранам, членам їхніх сімей і родин загиблих Воїнів. Також тут можна дізнатись, які є гарантії та пільги для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їх сімей щодо надання послуг з професійної адаптації, повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, отримання ваучеру на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації), грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу, тощо.
Тож запрошуємо представників ветеранської спільноти ознайомитися з корисним ресурсом.